Ginekologia
estetyczna

Dziedzina ginekologii estetycznej, zwana także ginekologią kosmetyczną, skupia się na poprawie wyglądu i funkcji żeńskich narządów płciowych. Jest to stosunkowo nowy i wyspecjalizowany obszar w ginekologii, który zajmuje się problemami kosmetycznymi i zapewnia zabiegi niechirurgiczne lub chirurgiczne w celu poprawy estetycznej i funkcjonalnej.

Ginekologia estetyczna obejmuje różnorodne zabiegi i zabiegi mające na celu poprawę wyglądu zewnętrznego i funkcji wewnętrznych okolic żeńskich narządów płciowych. Niektóre z typowych procedur i zabiegów w ramach ginekologii estetycznej obejmują:

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg chirurgiczny, który zmienia kształt lub zmniejsza rozmiar warg sromowych mniejszych (warg wewnętrznych) lub warg sromowych większych (warg zewnętrznych) w celu rozwiązania problemów kosmetycznych lub dyskomfortu spowodowanego powiększonymi lub asymetrycznymi wargami sromowymi.

Plastyka pochwy

Plastyka pochwy, znana również jako odmładzanie pochwy, to zabieg chirurgiczny, który napina i wzmacnia kanał pochwy i mięśnie. Zwykle wykonuje się go w celu rozwiązania problemu wiotkości pochwy, często spowodowanej porodem lub starzeniem się.

Hymenoplastyka

Hymenoplastyka to zabieg chirurgiczny, który rekonstruuje lub naprawia błonę dziewiczą. Czasami jest wykonywany z powodów kulturowych, religijnych lub osobistych.

Zabiegi niechirurgiczne

Ginekologia estetyczna obejmuje również opcje niechirurgiczne, takie jak terapia laserowa lub zabiegi o częstotliwości radiowej, które mają na celu poprawę wyglądu i funkcji okolic pochwy. Te zabiegi mogą rozwiązać problemy, takie jak wiotkość pochwy, suchość pochwy lub nietrzymanie moczu.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy ginekologów lub chirurgów plastycznych posiadających doświadczenie w tej dziedzinie. Pacjenci rozważający takie procedury powinni odbyć gruntowną konsultację w celu omówienia ich oczekiwań, potencjalnego ryzyka i korzyści.

protokół Neauvia Nrose

Nowoczesny protokół Neauvia Nrose to kompleks zabiegów mających na celu rewitalizację i odnowę okolic pochwy i sromu. Wraz z upływem czasu, okolice intymne kobiety mogą podlegać wielu zmianom. Suchość pochwy, ból i dysmofort w trakcie oddawania moczu, świąd i pieczenie czy zniekształcenia spowodowane porodem, to tylko niektóre ze zmartwień, którym trzeba stawić czoła.

Opracowany protokół zabiegów Neauvia Nrose to na ten moment jeden z najskuteczniejszych strategów w kwestii odmładzania okolic intymnych. Cała sekwencja zabiegowa to 4 sesje zamykające się w czasie 12 dni. Już po tym okresie kobieta zyskuje wizualne odmłodzenie i poprawę wyglądu pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych. Oprócz tego, użyte składniki, powodują poprawę nawilżenia, które jest istotne w przypadku otarć lub częstych infekcji intymnych, a także wyeliminowanie problemu zbyt małych czy nierównych warg sromowych.

Naszym flagowym zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej jest protokół NRose, który rewitalizuje i odmładza okolice intymne.

protokół NRose

Cennik zabiegów ginekologii estetycznej

 • Wizyta kwalifikacyjna
  300 zł
 • Protokół #NRose

  rewitalizacja pochwy, warg sromowych mniejszych i większych podczas 4 zabiegów radiofrekwencji techniką Sectum oraz ostrzyknięcie wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego. Cena zawiera żel do pielęgnacji pozabiegowej

  6500zł 6000 zł
 • Wypełniacz 1ml Intense Rose

  wypełniacz okolic intymnych na bazie kwasu hialuronowego

  1800 zł
 • Wypełniacz 2ml Intense Rose

  wypełniacz okolic intymnych na bazie kwasu hialuronowego

  2300 zł
 • Zabieg RF

  radiofrekfencja

  1200 zł
 • G-SHOT (podanie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany/przedsionka pochwy)

  w znieczuleniu miejscowym

  1500 zł
 • O-SHOT (uwrażliwienie okolicy łechtaczki osoczem bogatopłytkowym)

  w znieczuleniu miejscowym

  1500 zł
 • O-SHOT + G-SHOT

  w pakiecie taniej! Zaoszczędź do 500 zł!

  3000 zł 2500 zł
 • Rewitalizacja pochwy/sromu osoczem bogatopłytkowym
  1300 zł
 • Ostrzykiwanie blizny tropokolagenem
  400 zł
 • Plastyka tylnej ściany pochwy i krocza

  rodzaj znieczulenia ustalany po konsultacji kwalifikacyjnej

  9900 - 14000 zł
 • Plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy i krocza

  rodzaj znieczulenia ustalany po konsultacji kwalifikacyjnej

  12000 - 15000 zł
 • Labioplastyka warg sromowych jednostronna

  w znieczuleniu miejscowym

  4500 - 6000 zł
 • Labioplastyka warg sromowych obustronna

  w znieczuleniu miejscowym

  6500 - 8500 zł
 • Korekta zastarzałego pęknięcia krocza

  rodzaj znieczulenia ustalany po konsultacji kwalifikacyjnej

  6500 - 9500 zł
 • Korekta blizny skórnej po cięciu cesarskim

  rodzaj znieczulenia ustalany po konsultacji kwalifikacyjnej

  7500 - 10000 zł
 • Hymenoplastyka (odtwarzanie błony dziewiczej)

  rodzaj znieczulenia ustalany po konsultacji kwalifikacyjnej

  2800 zł

Ostateczna cena zabiegu jest ustalana po konsultacji lekarskiej i zależy od wybranego sposobu znieczulenia, konieczności pobrania wycinków do badań histopatologicznych lub stopnia rozległości problemu.

W przypadku konieczności pobrania wycinków do badań histopatologicznych, do zabiegu należy doliczyć kwotę 80 zł od każdego wycinka.

Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym zgodnie z zaleceniami lekarza. Na życzenie pacjenta jest możliwość zastosowania znieczulenia ogólnego- w takim przypadku do ceny zabiegu należy doliczyć kwotę 1500 zł.