NRose

Nowoczesny protokół Neauvia Nrose to kompleks zabiegów mających na celu rewitalizację i odnowę okolic pochwy i sromu. Wraz z upływem czasu, okolice intymne kobiety mogą podlegać wielu zmianom. Suchość pochwy, ból i dysmofort w trakcie oddawania moczu, świąd i pieczenie czy zniekształcenia spowodowane porodem, to tylko niektóre ze zmartwień, którym trzeba stawić czoła.

Opracowany protokół zabiegów Neauvia Nrose to na ten moment jeden z najskuteczniejszych strategów w kwestii odmładzania okolic intymnych. Cała sekwencja zabiegowa to 4 sesje zamykające się w czasie 12 dni. Już po tym okresie kobieta zyskuje wizualne odmłodzenie i poprawę wyglądu pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych. Oprócz tego, użyte składniki, powodują poprawę nawilżenia, które jest istotne w przypadku otarć lub częstych infekcji intymnych, a także wyeliminowanie problemu zbyt małych czy nierównych warg sromowych.

 

NRose jest rozwiązaniem dla kobiety w każdym wieku, która zmaga się z chociaż jednym z wymienionych dolegliwości.

suchość pochwy

nietrzymanie moczu

ból podczas stosunku

infekcje intymne

niezadowolenie z wyglądu pochwy

dyskomfort podczas uprawiania sportu

Na czym polega protokół zabiegowy Nrose?

Protokół zabiegowy Nrose to seria zabiegów w trakcie których, wykorzystujemy nowoczesne urządzenie emitujące fale radiowe. Podgrzewa ono w kontrolowany sposób tkankę do około 43 stopni. Jest to zupełnie bezbolesne, a pacjent w trakcie sesji może jedynie odczuwać miejscowe ciepło. Fale radiowe o określonej częstotliwości powodują znaczące przyspieszenie procesu regeneracji włókien kolagenowych, które odpowiadają za elastyczność pochwy. Urządzenie wykorzystywane jest także do leczenia schorzeń ginekologicznych oraz ujędrniania tkanek w innych miejscach ciała. Całość sesji trwa około 20 minut, a zabieg w żadnym wypadku nie powoduje oparzeń- urządzenie stale kontroluje wysokość temperatury.

Drugim etapem zabiegu jest wstrzyknięcie w okolice sromu kwasu hialuronowego, który przynosi natychmiastowy efekt objętości i nawilżenia. Dzięki zastosowaniu specyficznego środka PEG (środek sieciujący kwas hialuronowy), znacząco minimalizujemy możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. W zależności od oczekiwanego efektu, ilość użytego preparatu oraz sesji ustalamy indywidualnie w trakcie wizyty kwalifikującej. Stosujemy również preparat znieczulający, który zwiększy komfort całej procedury.

Na koniec, celem dopełnienia i utrzymania jak najlepszych efektów, pacjentka otrzymuje do stosowania w domu (rano i wieczorem) specjalistyczny żel nawilżający. W produkcie możemy znaleźć takie substancje jak kwas hialuronowy, czynnik wzrostu i trehalozę. Wszystkie trzy powodują natychmiastowe nawilżenie okolic sromu, rewitalizują strukturę warstw skóry, przyspieszają proces wzrostu komórek, a także zachowują optymalne nawodnienie na co dzień. Połączenie radofrekwencji, kwasu hialuronowego i żelu regeneracyjnego daje spektakularne efekty działania substancji od wewnątrz i na zewnątrz.

Po jakim czasie należy wykonać kolejny zabieg?

Kolejne sesje powinny odbyć się regularnie w odstępie 3-4 dni. Pacjentka po skorzystaniu z tego pakietu może cieszyć się nowym wyglądem pochwy, ale przede wszystkim przywróceniem naturalnego nawilżenia, ochrony i zdrowia okolic intymnych.

  • Protokół NRose

    odmłodzenie okolic intymnych

  • Zabieg RF

    radiofrekfencja

Ostateczna cena zabiegu jest ustalana po konsultacji lekarskiej i zależy od wybranego sposobu znieczulenia, konieczności pobrania wycinków do badań histopatologicznych lub stopnia rozległości problemu.

W przypadku konieczności pobrania wycinków do badań histopatologicznych, do zabiegu należy doliczyć kwotę 80 zł od każdego wycinka.

Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym zgodnie z zaleceniami lekarza. Na życzenie pacjenta jest możliwość zastosowania znieczulenia ogólnego- w takim przypadku do ceny zabiegu należy doliczyć kwotę 1500 zł.

Profesjonalne centrum chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej świadcząca usługi na najwyższym poziomie.
Stawiamy na jakość i zadowolenie każdego klienta.
Przyjdź i przekonaj się!

Królewiecka 161/14
54-117 Wrocław
Budynek Blue Park, II piętro

Dane rejestrowe: Siedziba Spółki znajduje się we Wrocławiu.
Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla Dzielnicy Wrocław Fabryczna,
VI Wydział Gospodarczy KRS 0000488126; W-ce Prezes Zarządu: Maciej Andryszczak;
Wysokość kapitału zakładowego 5000 zł;
NIP: 8992749365 Regon: 022305544 KRS: 0000488126

© Sonokard 2023 Kopiowanie zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.