O-SHOT i G-SHOT

Spopularyzowany zabieg ostrzyknięcia miejsc intymnych kobiety kwasem hialuronowym daje możliwość zwiększenia doznań stosunków seksualnych. Z różnych powodów kwestie te często spadają na dalszy plan lub nie sprawiają takiej przyjemności jak dawniej. Jeśli nie czerpiesz satysfakcji ze zbliżeń, to są to rozwiązania dla Ciebie- O-SHOT i G-SHOT.

Czym różnią się O-SHOT i G-SHOT oraz na czym polega zabieg?

Zabieg G-Shot to procedura mająca na celu wstrzyknięcie kwasu hialuronowego do miejsca w łechtaczce, nazywanego punktem G. Jest to punkt umiejscowiony na przedniej ścianie pochwy cechujący się zwiększoną ilością zakończeń nerwowych, przez co jego stymulacja najczęściej powoduje orgazm. U niektórych jednak punkt ten nie jest mocno uwrażliwiony, dlatego rozwiązaniem jest zabieg G-Shot. Za pomocą strzykawki i specjalnej kaniuli używa się kwasu hialuronowego do wypełnienia tkanki. Po całej procedurze pacjentka może cieszyć się z nowych doznań w sferze seksualnej i czerpać z niej większą przyjemność przez okres około 6 do 12 miesięcy. Efekt nie jest trwały, dlatego zaleca się powtarzanie procedury raz w roku.

Zabieg O-Shot stanowi poszerzenie procedury G-Shot o dodatkowe otrzyknięcie okolic łechtaczki. Pełni ona równie ważną rolę podczas osiągania orgazmów, dlatego chcąc podwoić możliwość szczytowania oferujemy także ten zabieg. Efekty utrzymują się również od 6 do 12 miesięcy.

Wskazaniem przed zabiegiem jest wykonanie wymazu z pochwy w kierunku obecności bakterii, i grzybów. Oprócz tego, od kilku dni przed planowanym zabiegiem należy pić duże ilości wody (około 2-3 litry).

Po zabiegu pacjentka jeszcze tego samego dnia może opuścić klinikę, a już po 12 godzinach może wrócić do normalnej aktywności seksualnej i cieszyć się z zupełnie nowych doznań.

Przygotowanie do zabiegu

 1. W przeddzień oraz w dniu zabiegu należy pić dużo wody (około 2-3 litry).
 2. Przed zabiegiem (około 14 dni) należy wykonać wymaz z pochwy w kierunku obecności bakterii / grzybów / pasożytów.
 3. Na 7 dni należy odstawić leki rozrzedzające krew (acard, polocard, polopiryna, aspiryna itp.).
 4. Należy ogolić miejsce zabiegu.
 • G-SHOT (podanie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany/przedsionka pochwy)

  w znieczuleniu miejscowym

 • O-SHOT (uwrażliwienie okolicy łechtaczki osoczem bogatopłytkowym)

  w znieczuleniu miejscowym

 • O-SHOT i G-SHOT

  w pakiecie taniej! Zaoszczędź do 500 zł!

Ostateczna cena zabiegu jest ustalana po konsultacji lekarskiej i zależy od wybranego sposobu znieczulenia, konieczności pobrania wycinków do badań histopatologicznych lub stopnia rozległości problemu.

W przypadku konieczności pobrania wycinków do badań histopatologicznych, do zabiegu należy doliczyć kwotę 80 zł od każdego wycinka.

Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym zgodnie z zaleceniami lekarza. Na życzenie pacjenta jest możliwość zastosowania znieczulenia ogólnego- w takim przypadku do ceny zabiegu należy doliczyć kwotę 1500 zł.

Profesjonalne centrum chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej świadcząca usługi na najwyższym poziomie.
Stawiamy na jakość i zadowolenie każdego klienta.
Przyjdź i przekonaj się!

Królewiecka 161/14
54-117 Wrocław
Budynek Blue Park, II piętro

Dane rejestrowe: Siedziba Spółki znajduje się we Wrocławiu.
Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla Dzielnicy Wrocław Fabryczna,
VI Wydział Gospodarczy KRS 0000488126; W-ce Prezes Zarządu: Maciej Andryszczak;
Wysokość kapitału zakładowego 5000 zł;
NIP: 8992749365 Regon: 022305544 KRS: 0000488126

© Sonokard 2023 Kopiowanie zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.